6 грудня - День збройних сил України

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначали важливе державне свято - День Збройних сил України. Найкращі вітання сьогодні пролунали на адресу хлопців нашої гімназії, адже вони наші майбутні захисники, надія і опора. З нагоди свята , учні 8 класу із своїм класним керівником Ткачівською Л. В. , виготовили лепбук

22:28 06.12.2021

Зустріч з працівниками ювенальноі превенціі 21.05.21 р.

21.05. 2021 р. працівники ювенальноі превенціі , з метою проведення профілактичної бесіди на тему:"Профілактика правопорушень в учнівському середовищі», провели відкритий діалог із  учнями Вікторівської гімназії.

15:42 23.05.2021

День вишиванки 2021

Уже 15 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському одягу виникла 2006 року у студентському середовищі Чернівців і швидко поширилася країною. Відтоді, щороку, українці та усі, кому подобається вишиванка, одягають цей одяг і носять удома, в офісах, на вулицях. А соціальні мережі рясніють фотографіями із усміхненими людьми у вишиванках.                                                                                                    По особливому відзначили День вишиванки у Вікторівській гімназії. Флешмоби, руханки, особисті покази-демонстрації гімназистів та вчителів зуміли показати багату фантазію, колорит та красу вікторівської вишиваки.

21:21 22.05.2021

Квест "Стежками історії"

Цікавим та інтригуючим стало проведення 10.02. квесту "Стежками історії" для учнів 6-9 класів підготовлене вчителем історії Ленюком Ф.Я. Дві комани "Гетьманщина" та "Мисливці за вдачею" змогли показати свої знання з історії України, знаходили правильні рішення складних  інтерактивних та твочих завданнь, а головне, показали свої вміння працювати командно, в колективі, підтримувати  один одного, демоструючи свої кращі вміння та навики.

13:56 15.02.2021

Тиждень початкової школи 24-28.02.2020 р

З 24 лютого по 28 лютого   у Вікторівській ЗОШ І-ІІ ст. проходив Тиждень початкової школи. Він був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими  виставками, конкурсами, віртуальними подорожами та захоплюючими змаганнями.

20:18 20.04.2020