для людей з порушеннями зору
Вікторівська гімназія імені Степана Пушика Галицької міської ради Івано-Франківської області

Пам'яті Степана Пушика

26 січня незабутньому Майстрові вишуканого рідного слова, самобутній великій Людині, авторові одного з найбільших рукописних щоденників у світі Степанові Пушику (1944 — 14 серпня 2018) сповнилося б 79...

23:55 26.01.2023

22 січня - День Соборності України

День Соборності України. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення незалежності Української Народної Республіки та Акту Злуки Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня. Це одне із найважливіших свят нашої країни, яке симолізує те, що ми всі - один народ і жоден ворог, жодні кордони не зможуть розділити нас. Але сьогодні ми знову змушені боротися за нашу єдність, свободу і незалежність. і сьогодні ми, як ніколи об'єднані в своїх думках та діях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги, разом прагнемо жити у вільній і соборній Україні. І пам'ятаємо, що наша сила - у Єдності!

23:50 26.01.2023

Свято Миколая 2022

День святого Миколая - особливе свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Напевно, кожен з нас пам'ятає, як у дитинстві прокидався з відчуттям, що сьогодні трапиться щось особливо чарівне та казкове. За вікном йшов сніг, а під подушкою вже чекав подарунок від  святого Миколая.                                                                                                                                 На передодні свята учні Вікторівської гімназії змогли особмсто зустрітись із своїм добродієм - святим Миколаєм у його хатині, облаштованій у музеї Етнографії та побуту Прикарпаття, що у селі Крилос. І навіть цьогорічні воєнні дії не змогли затьмарити атмосферу чарівності і добра, бо саме свято в гімназії проходило в приміщенні укриття у період "повітряної тривоги".  А тому прохання від дітей до  святого Миколая Чудотворця цього разу були особливими: передусім здоров'я і миру  усім дітям України та воїнам ЗСУ, скорішого закінчення війни, та найшвидшої ПЕРЕМОГИ.

23:48 26.01.2023

В гостях в хатині святого Миколая

Неповторна мить - відвідання хатини святого Миколая у музею Етнографії та побуту Прикарпаття у селі Крилос.                                                                                                                                                     13 грудня у день Первозванного Андрія учні гімназії завітали в гості до святого Миколая. Діти співали, колядували, розповідали віршики та спілкувалися з Миколаєм, просили здоров'я, заступництва та миру для України. За це отримали неймовірні враження та солодкі подаруночки.

23:45 26.01.2023

"Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз"

Пам'ять,- нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини,і життя країни.Таких сторінок є багато і вписані вони кривавими та чорними кольорами.Однією з найстрашніших сторінок є Голодомор, що призвів до небачених і безневинних жертв. Вчора учні 9 кл. разом із кл. кер.Ткачівською Л.В.запалили свічки в пам'ять про жертв Голодомору в Україні і присвятили їм годину пам'яті на тему "Зроніть сльозу,бо ми не мали сліз" . Директор гімназії Ленюк Ф. Я. наголосив, що то була страшна історія, яку потрібно знати всім і пам'ятати кожному!!!  А також пригадав, щоб кожен присутній не забув сьогодні у своїх вікнах запалити свічку в пам'ять про жертв Голодомору в Україні!

23:35 26.01.2023