День вишиванки 2021

Уже 15 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському одягу виникла 2006 року у студентському середовищі Чернівців і швидко поширилася країною. Відтоді, щороку, українці та усі, кому подобається вишиванка, одягають цей одяг і носять удома, в офісах, на вулицях. А соціальні мережі рясніють фотографіями із усміхненими людьми у вишиванках.                                                                                                    По особливому відзначили День вишиванки у Вікторівській гімназії. Флешмоби, руханки, особисті покази-демонстрації гімназистів та вчителів зуміли показати багату фантазію, колорит та красу вікторівської вишиваки.

21:21 22.05.2021

Квест "Стежками історії"

Цікавим та інтригуючим стало проведення 10.02. квесту "Стежками історії" для учнів 6-9 класів підготовлене вчителем історії Ленюком Ф.Я. Дві комани "Гетьманщина" та "Мисливці за вдачею" змогли показати свої знання з історії України, знаходили правильні рішення складних  інтерактивних та твочих завданнь, а головне, показали свої вміння працювати командно, в колективі, підтримувати  один одного, демоструючи свої кращі вміння та навики.

13:56 15.02.2021

Тиждень початкової школи 24-28.02.2020 р

З 24 лютого по 28 лютого   у Вікторівській ЗОШ І-ІІ ст. проходив Тиждень початкової школи. Він був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими  виставками, конкурсами, віртуальними подорожами та захоплюючими змаганнями.

20:18 20.04.2020

День героїв Небесної сотні

Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше її знали, країна гарячої любові до народу і «чорної» зради, довгої вікової, героїчної боротьби за волю і незалежність. Минає 6 -ть років від трагічних подій на Майдані. 20 лютого вчителем історії Ленюком Ф.Я.   проведено молитву-реквієм "Молитва лине в небеса...."

14:07 23.02.2020

Тиждень біології

З 10.02. по 14.02. у школі проводився  Тиждень біології.  Здобувачі знань  змогли проявили  свої творчі та креативні навички та знання з предмету і на уроках, і в позакласній роботі. Вчитель Ткачівська Л.В.використовувала різні інтерактивні форми роботи - тренінг, створення та захист проектів, інформаційні хвилинки, робота в групах, вікторини, конкурси плакатів.

13:45 23.02.2020

102 -річниця бою під Крутами

29 січня 2020 -го року виповнюється 102 річниця бою під Крутами, котрий став символом героїзму і самопожертви молодого покоління українців в боротьбі за незалежність своєї держави.

19:17 06.02.2020

Свято Соборності 2020 р.

22 січня 2020 - го року у Вікторівській ЗОШ І-ІІ ст. урочисто відзначили 101-шу річницю проголошення Акту Злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної республіки - однієї з ключових подій Української революції 1917-1918 рр.

19:05 06.02.2020

Новий 2020 рік

Цікавим та креативним виявилось святкування Нового 2020 року у Вікторівській школі. Класні керівники із своїми учнями підготували надзвичайно захоплюючі дійства. Присутні змогли побачити постановки українських народних казок "Коза-дереза" у виконанні учнів 5-го класу та "Колобок" - учнів 7-8 класів. Продемонстрували свої акторські та хореографічніі здібності учні 6 класу у сценках "Канікули 2020" та "Новорічна пргода". Неаби-яку сценічну майстерність та костюмерну винахідливість презентували випусники школи у постановці "Іронія долі". Із уст дітей лунали новорічні привітання.

18:24 09.01.2020

Святий Миколай іде до дітей (2019)

Святий Миколай іде до дітей      Напевне, немає української дитини, яка б не очікувала  омріяний  подарунок на день Святого Миколая. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?      Очікування дива можна побачити в листах, які кожного року пишуть діти до Святого Миколая. Вони щиро вірять в Чудотворця, моляться до нього і просять маленький подарунок - шоколадку, цитрусові, а головне несподіваний подарунок…та нашу доброту та увагу.

19:48 24.12.2019