Акція: "Зроби рідну школу квітучою"

Дата: 29.12.2022 11:15

Справжнє свято для учнів Вікторівської гімназії імені Степана Пушика влаштували благодійники проєкту Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Учні мали змогу висаджувати різних форм цибулини на клумбах.

Особливо цікаво було дітям гуртка "Аматори рослинництва" під керівництвом Ткачівської Л. В., які з радістю працювали біля гімназії, створюючи композиції майбутніх весняних квітів. Радіємо тому, що навесні вони зможуть на власні очі побачити вишукані кольори тюльпанів, нарцисів, гіацинтів.

Дякуючи нідерландським спонсорам, зможуть відчути аромати довгоочікуваних весняних квітів.

Надіємось, що діти будуть в захваті від того, що змогли виростити власними руками квіти та таким чином наблизити перемогу.