A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вікторівська загальноосвітня школа
І-ІІ ступенів Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Сторінка на стадії наповнення.

Солодка ярмарка 2019 р.

    Уже стає доброю традицією восени кожного року проводити у Вікторвській школі №2 "Солодку ярмарку". Вишукані тортики, смачні кекси, запашні пампушки, ароматне печиво та ще десятки різноманітних вікторівських ласощів та смаколиків змогли гідно презентувати учні кожного класу на цьогорічній ярмарці.На цілих дві години коридор школи  перетворився на шумливий вулик в якому все продавалось, куплялось і смакувалось. Все те, що зуміли зробити вигадливі руки дітей, матерів та бабусь - стало предметом жвавого торгу. Усі залишилися  "смаачно" задоволені. Та ще й грошенят заробили.

23:14 26.10.2019

Екскурсія в село Старий Угринів

   День 24 жовтня 2019 р. видався не по осінньму теплим і ласкавим. Цього дня учні 6,8,і 9 класів Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст.побували на малій Батьківщині Провілника українських націоналістів Степанв Бандери - с.Старий Угринів. Цікава розповідь екскурсовода, можливість побачити унікальні матеріали які належали сім'ї Бандери по новому розкрили в очах дітей та вчителів постать Степана Бандери, його дорогу життя і боротьби. Діти змогли побачити і відчути те середовище в якому  ріс і виховувався Провідник ОУН.  ...А зупинка у лісі села Вістова, "Біля ведмедів" на обід та осінню фотосесію ще більше підсилила враження від цікаво проведеного дня.

22:39 26.10.2019

Свято Вчителя 2019 р.

        Професія педагога – одна з найбільш складних і відповідальних, але разом з цим, і вдячних. Учитель вкладає всю душу в учнів і є провідником у світ нових знань. Нелегка праця педагога гідна великої поваги. Зазвичай у цей день учні намагаються якнайкраще привітати свої вчителів, висловлюють свою подяку за працю, знання і турботу.                                                                                  

22:17 26.10.2019

Свято Першого дзвоника 2019 р.

     Цього року 2 вересня на шкільному подвір`ї  діти, вчителі, батьки і запрошені гості урочисто зібралися на традиційне свято Першого дзвоника.  Цей день – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання . Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє. Завершенням свята стала весела шкільна музика  та фотосесія учнів школи

21:51 26.10.2019

Новий 2019 рік

    Новий 2019 рік у Вікторіській школі. Зустріч Нового року – яскрава подія, яка на довгий час залишається в пам’яті приємними спогадами. Надзвичайно цікаво пройшло цьгорічне свято. Учні , вчителі , батьки змогли  побачити Різдвяне дійство, послухати колядки, щедрівки у виконанні школярів. Сценки "Веселі куми" та  "Ходить Гарбуз по городу..." засвідчили акторську майстерність учнів 5 -го класу. Проте, кульмінацією свята стала постановка "За двома зайцями" у виконанні учнів 8-го та 7-го класів із головними героями Сверидом Голохвастовим (Ростислав Янківський) та Пронею Прокопівною (Діана Гойсан).

19:44 03.01.2019

Свято Миколая 2018

Святий Миколай завітав до учнів Вікторівського ЗЗСО №2.   

19:05 03.01.2019

Всеукраїнський тиждень права 2018 р.

         Учні Вікторівського ЗЗСО №2 залучилися до проведення Всеукраїнського уроку «Права людини» присвяченому 70-тій річниці прийняття «Загальної декларації прав людини».   На уроці учнями 9 кл. були змодельовані юридичні правові ситуації, проведені ігри на правову тематику із учнями 4-8-х класів, а дев'ятикласники  мали змогу проявити свої знання в інтелекетуально-правовій грі "Найрозумніший". На уроці  діти  з’ясували суть поняття «права людини» і «свободи людини», опрацювали та розкрили особливу роль «Загальної декларації прав людини», поняття і сутність прав людини, основних механізмів їх захисту. 

18:40 13.12.2018

Благодійна солодка ярмарка

25 жовтня 2018 р. у Вікторівському ЗЗСО пройшла благодійна солодка ярмарка. Учні, вчителі, батьки, гості змогли помилуватись кулінарними шедеврами та придбати запашні вікторівські смаколики підготовлені дітьми та їхніми батьками. Виручені кошти були передані на лікування хворої людини села.

18:39 29.10.2018

Батьківські збори

21 вересня, о 12.00 відбудуться шкільні батьківські збори. Запрошуються батьки школярів. Адміністрація.

10:40 21.09.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора