Міжнародний день захисту дітей.

Дата: 17.06.2023 22:39

1 червня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

День, покликаний привернути увагу до проблем дітей і нагадати про те, що діти мають рости у любові та безпеці.

Саме тому у День захисту дітей у Вікторівській гімназії проведено і День цивільного захисту, адже важливо навчити дітей діяти зібрано і рішуче і не розгубитися у випадку виникнення небезпечних ситуацій.

Протягом дня було проведено різні заходи: урочиста лінійка, бесіди з учнями про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, перегляд навчальних фільмів з питань цивільного захисту, навчальна евакуація, зустріч із сімейним лікарем Іваном Шевчуком, який розповів про домедичну допомогу та правила безпеки у літній період.

Завершенням дня став конкурс малюнків на асфальті «Моя мрія» та товариська гра у футбол.

День захисту дітей сьогодні має особливий зміст, адже наш обов’язок - захистити дітей і зберегти їхні життя, щоб кожна ди