Протокол засідання Ради школи

Дата: 21.02.2020 22:14

Витяг з протоколу

засідання ради  Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст.

від  15.01.2020 р.                      с. Вікторів                           № 1

Голова засідання: Блинчук Н.М.

Секретар засідання: Гефко М.М.

Присутні: 14  чол.

Відсутні: - 2

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про присвоєння імені С.Г.Пушика Вікторівській ЗОШ І-ІІ ст.

СЛУХАЛИ:

Зелінську М.Д., директора школи,  яка  ознайомила присутніх рішенням педагогічної ради школи (протокол №2 від 02.01.2020 р.) щодо розгляду питання про присвоєння Вікторівській ЗОШ І-ІІ ст. імені С.Г.Пушика - талановитого  літератора, збирача фольклору, який  народився    у селі Вікторів і за сприяння якого було побудовано новий корпус школи, з нагоди 20-річчя відкриття нового корпусу Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст. та в пам’ять про славетного земляка Степана Пушика.

Виступили:

Блинчук Н.М.,Савчук М.В., Дзундза Г.Г., які підтримали пропозицію директора школи  та наголосили на важливості патріотичного виховання молодого покоління та вшанування світлої пам′яті  неординарної творчої особистості, небайдужої до проблем рідної землі, українства, талановитого  літератора, збирача фольклору – Степана Григоровича Пушика.

Ухвалили:

1. Підтримати рішення педагогічної ради Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст. у питанні присвоєння Вікторівській ЗОШ І-ІІ ст. імені С.Г.Пушика.

Голова засідання                                     Блинчук Н.М.

Секретар  засідання                                 Гефко М.М.