Всеукраїнська акція "День зустрічі птахів".

Дата: 25.03.2024 21:46

Всеукраїнської акція "День зустрічі птахів".

метою актуалізації учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів у гімназії було організовано проведення шкільного етапу Всеукраїнської акції "День зустрічі птахів". Учні гімназії взяли участь у таких номінаціях:

"Майстер-клас:"Шпаківні і дуплянки своїми руками";

"Найщедріша годівничка".

Всі роботи учнів визначені найкращими, у них вони проявили свою оригінальність та креативність. Годівнички розмістили на подвір'ї гімназії. Одну із робіт надано до відділу освіти на участь у | етапі Конкурсу.

Тепер усі з нетерпінням чекають зустрічі з птахами. Такими чудовими створіннями природи. НЕХАЙ КОЖНА ВЕСНА БУДЕ МИРНОЮ,А БАЖАННЯ ТА МРІЇ ДІТЕЙ - ПОЧУТІ.