Комп'ютерна гра-вікторина "Давній Галич"

Дата: 25.03.2024 21:40

Комп'ютерна гра-вікторина "Давній Галич"

Сьогодні команда учнів 9 класу Вікторівської гімназії імені Степана Пушика стала учасником комп'ютерної гри-вікторини "Давній Галич", яку проводив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Готуючись до гри учні змогли більше заглибитись в історію середньовічного Галича, його культурно-мистецьке життя, краще зрозуміти роль Галицько-Волинського князівства у державотворчих процесах українського народу.

Щирі посмішки дітей, азарт гри, море позитивних емоцій та вражень, пізнання досі незнаного - результат сьогоднішньої гри-вікторини. Раді участі у грі та щира подяка організаторам турніру!