Донати на дрони для ЗСУ

Дата: 25.03.2024 21:30

Донати на дрони для ЗСУ

Україна, її захисники зіткнулись із важкими випробуваннями викликаними російською агресією. Сьогодні маємо бути свідомими того, що перемога сама не прийде, її треба наближати. Хтось донатить, хтось робить своїми руками, пече, в'яже, волонтерить... А тому, будь-яка пожертва, будь-яка допомога, велика чи мала, має надзвичайну вагу та цінність. І коли кожен українець буде розуміти, що робить все можливе на своєму місці для наших воїнів, у нас буде ПЕРЕМОГА.

В черговий раз долучились до допомоги ЗСУ учні Вікторівської гімназії імені Степана Пушика. Школярі молодших класів зібрали 2 тис. грн. на дитячий словник з англійської мови. Половина із зібраної суми буде передана Благодійному фонду Дігнітас - Люті пташки", який займається збором коштів на українські безпілотники. Раді, що доєднались до важливої справи. Дякуємо за співпрацю куратору акції Сергію Берлінському.