Збір коштів на підтримку ЗСУ

Дата: 14.03.2023 21:28

Війна, на жаль, триває. Там на фронті воюють чиїсь батьки, сини і доньки, брати і сестри, односельці... Підрозділу, де служить вікторівчанин Гринчак Орест та його побратими потрібні тепловізор, бінокль, комплект рацій... До збору коштів на їхнє придбання долучились працівники, учні та батьки учнів Вікторівської гімназії імені Степана Пушика, які зібрали 8.000 тис. грн.
Дуже приємно, що завжди є люди, які готові допомогти. Ще більше приємно, коли до благодійної справи на підтримку ЗСУ долучаються діти. Так, учні 2-5 класів гімназії Гурик Таня, Харун Олександр та Настя, Гойсан Дарина, Горальник Аня, Сікерко Роман та Олександр організували пригощання кавою перехожих на вулиці. Для цього біля дороги поставити столик, де готували та продавали запашний напій. За кілька днів зібрали 400 грн., які передали на потреби військової бригади. Завдяки таким небайдужим ми ще на крок ближчі до нашої ПЕРЕМОГИ.
Дякуємо всім і кожному, хто відгукнувся і допоміг. Збір коштів триває. Разом - ми сила!