4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин

Дата: 05.11.2023 20:53

Сьогодні, 4 жовтня, відзначається Всесвітній день захисту тварин- день, спрямований на привернення уваги людства до проблем тварин та обʼєднання людей у турботі та піклуванні про них. Також це можливість не лише згадати про домашніх улюбленців, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі.

Учні 3-6 класів нашої гімназії долучилися до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин та взяли участь IV Міжнародному уроці доброти. Вчителями Ленюк М.Д. та Ткачівською Л. В. було проведено Уроки доброти - «Щасливі лапки» (3 кл.) та «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» (4-6 кл.).

Діти зрозуміли, що треба допомагати тваринам, гуманно ставитися до них, завжди піклуватись про них.