День пам'яті героїв Крут

Дата: 12.02.2021 18:49

Уже багато років поспіль учні та вчителі Вікторівської ЗОШ І- ІІ ст. вшановують відвагу, самопожертву, вічну пам’ять Героїв Крут. Героїв, які загинули, боронячи рідну землю для того, щоб кожний громадянин України згадав за що він любить свою країну, свою рідну землю, і кожен усвідомив, за що боролися ті відважні юнаки і заради чого пожертвували своїм життям.

29 січня у школі були проведені заходи на вшанування пам'яті полеглих героїв:  виховні години, бесіди, переглянуто  фільм «Герої Крут. Забута історія – Крути». Бібліотекар школи Медвідь  Г.Б. підготувала тематичну книжкову виставку «103 річниця  бою під Крутами». Вчитель історії Ленюк Ф.Я.  провів засідання круглого столу «Пам`яті Героїв Крут» в якому взяли учні 8-9 класів.