Поради психолога Іванни Залеської

Дата: 16.04.2024 12:09

Поради психолога Іванни Залеської

Чудовий день залежить не тільки від погоди,а й від усмішок світлих людей,хороших вчинків,теплих слів,добрих справ,приємних зустрічей.

Це світло і тепло принесла у нашу гімназію практичний психолог Іванна Іванівна Залеська,яка провела тренінги у 2-9 кл.Пані Іванна влаштувала позитивний день нашим дітям,які впродовж цілого дня дарували один одному усмішки,веселилися,жартували і ділилися хорошими емоціями.Ці миті запам'ятаються нам на все життя.Бо кожна мить нашого життя творить наше майбутнє.

Ми щиро вдячні пані Іванні за креативність, доброзичливість,наповнену,корисну та пізнавальну інформацію для учнів нашої гімназії.Було дуже круто і торкнуло до глибини серця!!!