Зустріч із працівником ювінальної превенції

Дата: 16.04.2024 10:55

Зустріч із працівником ювінальної превенції

8 квітня в нашому навчальному закладі відбулася зустіч учнів із старшим інспектором ювенальноі служби Галицького відділу поліції майором Городецькою З.О.,яка провела цікаву бесіду з учнями на тему: «Відповідальність неповнолітніх та протидія булінгу». Діти дізналися про види булінгу, про те,як відрізнити його від конфлікту та як захиститися.Зустріч була дуже корисною та пізнавальною для учнів. Вони отримали нові знання, які допоможуть їм у розумінні ролі полііціі в суспільстві та важливості дотримання правил.Ми вдячні представникам поліції , зокрема пані Зоряні за співпрацю ,за цінний досвід та підтримку.