16 листопада - Міжнародний день толерантності

Дата: 29.12.2022 09:58

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Сьогодні в нашому закладі учнями 9 класу та кл.кер. Ткачівською Л.В. було проведено вих. год. на тему: «Молодь - за толерантність!».Метою заходу було ознайомлення учнів із поняттям « толерантність»; виховання толерантного ставлення до оточення.Учні навчилися виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей; розуміти значення толерантності в житті людей та суспільстві; розвивати вміння висловлювати власну думку; засвоювати навички толерантної поведінки ; виховувати терпиме ставлення до інших.Адже, толерантність сьогодні- це єдність у різноманітті, те, що сприяє переходу від війни до культури миру; це яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку.Тому, будьмо добрішими! Будьмо терпимими! Будьмо толерантними один до одного! І буде всім нам щастя!