Виховні заходи, шкільні свята

Випускний вечір 2021

Випускний вечір - надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними класами, друзями по парті, вчителями-наставниками, які упродовж багатьох років готували дітей до самостійного життя. На вечір прощання зі школою зібрались випускники, батьки, вчителі Вікторівської гімназії. І хоча свято проводилось в умовах карантину, незабутні враження цього дня назавжди залишились у душах присутніх. Із гнізда Вікторівської гімназії, розправивши крила, вилетіли нових п'ять пташенят у пошуку своєї життєвої дороги. ...Щасливого польоту!!!

19:16 07.07.2021

Зустріч з працівниками ювенальноі превенціі 21.05.21 р.

21.05. 2021 р. працівники ювенальноі превенціі , з метою проведення профілактичної бесіди на тему:"Профілактика правопорушень в учнівському середовищі», провели відкритий діалог із  учнями Вікторівської гімназії.

15:51 23.05.2021

День вишиванки 2021

Уже 15 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському одягу виникла 2006 року у студентському середовищі Чернівців і швидко поширилася країною. Відтоді, щороку, українці та усі, кому подобається вишиванка, одягають цей одяг і носять удома, в офісах, на вулицях. А соціальні мережі рясніють фотографіями із усміхненими людьми у вишиванках.                                                                                                    По особливому відзначили День вишиванки у Вікторівській гімназії. Флешмоби, руханки, особисті покази-демонстрації гімназистів та вчителів зуміли показати багату фантазію, колорит та красу вікторівської вишиваки.

15:41 23.05.2021

День пам'яті героїв Крут

Уже багато років поспіль учні та вчителі Вікторівської ЗОШ І- ІІ ст. вшановують відвагу, самопожертву, вічну пам’ять Героїв Крут. Героїв, які загинули, боронячи рідну землю для того, щоб кожний громадянин України згадав за що він любить свою країну, свою рідну землю, і кожен усвідомив, за що боролися ті відважні юнаки і заради чого пожертвували своїм життям.

18:49 12.02.2021

Новорічне свято 2021

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. А ще, новорічні та різдвяні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності.  Саме так проходило новорічне дійство у Вікторівській ЗОШ I-II ступенів.           30-го  грудня  2020 р. активними учасниками на новорічно-різдвяній виставі стали учні 5-9 класів під керівництвом класних керівників та педагога організатора. На святі учні представили театралізовані вистави, проводили конкурси, співали і танцювали. Веселощі, жарти, новорічно-різдвяні  вітання театреалізованих героїв… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей та вчителів увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

17:40 15.01.2021

Свято Міс і Містер школи 2020

26 листопада на сцені Вікторівської школи відбулося свято краси і грації, свято інтелекту та акторської майстерності, свято незвичайне назва якого "Міс та Містер школи 2020"

21:46 11.12.2020