A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вікторівська загальноосвітня школа
І-ІІ ступенів Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Виховні заходи, шкільні свята

        


 

Шевченківське свято, 12.03.2019 р.

        Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це невипадково : щороку  навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну

14:53 30.04.2019

Новий 2019 рік

 Новий 2019 рік у Вікторіській школі. Зустріч Нового року – яскрава подія, яка на довгий час залишається в пам’яті приємними спогадами. Надзвичайно цікаво пройшло цьгорічне свято. Учні , вчителі , батьки змогли  побачити Різдвяне дійство, послухати колядки, щедрівки у виконанні школярів. Сценки "Веселі куми" та  "Ходить Гарбуз по городу..." засвідчили акторську майстерність учнів 5 -го класу. Проте, кульмінацією свята стала постановка "За двома зайцями" у виконанні учнів 8-го та 7-го класів із головними героями Сверидом Голохвастовим (Ростислав Янківський) та Пронею Прокопівною (Діана Гойсан).

14:46 30.04.2019

Свято Миколая 2018

Святий Миколай завітав до учнів Вікторівського ЗЗСО №2.   

14:43 30.04.2019

Всеукраїнський тиждень права 2018 р.

Учні Вікторівського ЗЗСО №2 залучилися до проведення Всеукраїнського уроку «Права людини» присвяченому 70-тій річниці прийняття «Загальної декларації прав людини».   На уроці учнями 9 кл. були змодельовані юридичні правові ситуації, проведені ігри на правову тематику із учнями 4-8-х класів, а дев'ятикласники  мали змогу проявити свої знання в інтелекетуально-правовій грі "Найрозумніший". На уроці  діти  з’ясували суть поняття «права людини» і «свободи людини», опрацювали та розкрили особливу роль «Загальної декларації прав людини», поняття і сутність прав людини, основних механізмів їх захисту. 

14:41 30.04.2019

Благодійна солодка ярмарка 25.10 2018 р.

25 жовтня 2018 р. у Вікторівському ЗЗСО пройшла благодійна солодка ярмарка. Учні, вчителі, батьки, гості змогли помилуватись кулінарними шедеврами та придбати запашні вікторівські смаколики підготовлені дітьми та їхніми батьками. Виручені кошти були передані на лікування хворої людини села.

14:32 30.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора