A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вікторівська загальноосвітня школа
І-ІІ ступенів Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Виховні заходи, шкільні свята

        


 

Свято Соборності 2020 р.

  22 січня 2020 - го року у Вікторівській ЗОШ І-ІІ ст. урочисто відзначили 101-шу річницю проголошення Акту Злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної республіки - однієї з ключових подій Української революції 1917-1918 рр.

19:26 06.02.2020

Свято Нового 2020 року

  Цікавим та креативним виявилось святкування Нового 2020 року у Вікторівській школі. Класні керівники із своїми учнями підготували надзвичайно захоплюючі дійства. Присутні змогли побачити постановки українських народних казок "Коза-дереза" у виконанні учнів 5-го класу та "Колобок" - учнів 7-8 класів. Продемонстрували свої акторські та хореографічніі здібності учні 6 класу у сценках "Канікули 2020" та "Новорічна пргода". Неаби-яку сценічну майстерність та костюмерну винахідливість презентували випусники школи у постановці "Іронія долі". Із уст дітей лунали новорічні привітання.

18:44 09.01.2020

Святий Миколай іде до дітей (2019)

Святий Миколай іде до дітей      Напевне, немає української дитини, яка б не очікувала  омріяний  подарунок на день Святого Миколая. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?      Очікування дива можна побачити в листах, які кожного року пишуть діти до Святого Миколая. Вони щиро вірять в Чудотворця, моляться до нього і просять маленький подарунок - шоколадку, цитрусові, а головне несподіваний подарунок…та нашу доброту та увагу.

20:12 24.12.2019

Шевченківське свято, 12.03.2019 р.

        Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це невипадково : щороку  навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну

14:53 30.04.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора