Благодійна "Солодка ярмарка " 2022

Дата: 02.10.2022 22:30

Благодійна "Солодка ярмарка " 2022

Весело, гамірно, яскраво, дружно і смачно проходив благодійний  ярмарок у Вікторівській гімназії. І діти і батьки принесли різноманітну смакоту, приготовлену вдома – це і домашні випічки, тістечка, фрукти, компоти, тощо. Участь у ярмарку традиційно взяли всі класи гімназії.  Долучились до участі в ярмарці в молодших класах батьки, а в старших – продавали та рекламували свій товар самі учні. Під час ярмарки було зібрано і перераховано на рахунок благодійного фонду 10.220 грн.

Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, учням та вчителям, які долучилися до потрібноїї справи. Адже  цього року ярмарку проводили для допомоги та потреб воїнам-односельцям, які захищають кордони рідної України та знаходяться на лінії фронту. Тільки спільними зусиллями подолаємо ворога.!

Увага! Увага! Спішіть-поспішайте!

Нашу гімназію, глядіть не минайте!

На ярмарок просимо гуртом, поодинці,

Чекають на всіх тут чудові гостинці!

На ярмарку нашому веселі, багатім

Є чим дивуватись і є що придбати.

Мерщій-бо на ярмарок всі поспішайте,

Купуйте, милуйтесь, смакуйте.

Для ЗСУ старайтесь!