20-тилітній ювілей школи

Дата: 11.12.2020 21:33

20 років новій Вікторівській школі

І ЗВУЧИТЬ ЯК НАЙКРАЩА МУЗИКА ШКОЛА ІМЕНІ ПУШИКА! Так писала Дарина Назарчук про цю подію 20 років тому, у далекому тепер 2000 році.

На величне християнське свято Дмитрія, при великій кількості гостей, вчителів, школярів, випускників  була відкрита нова школа у горішньому Вікторові завдяки старанням нашого земляка С. Г. Пушика.                                                                                                                                       Проте сьогоднішня карантинна ситуація із коронавірусом внесла свої корективи із відзначенням двадцятидітнього ювілею. Учнями  старших класів та педагогом-організатором була підготовленя святкова програма для учнів та вчителів школи.