Екскурсія в село Старий Угринів

Дата: 29.10.2019 21:25

Екскурсія в село Старий Угринів

День 24 жовтня 2019 р. видався не по осінньму теплим і ласкавим. Цього дня учні 6,8,і 9 класів Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст.побували на малій Батьківщині Провілника українських націоналістів Степанв Бандери - с.Старий Угринів. Цікава розповідь екскурсовода, можливість побачити унікальні матеріали які належали сім'ї Бандери по новому розкрили в очах дітей та вчителів постать Степана Бандери, його дорогу життя і боротьби. Діти змогли побачити і відчути те середовище в якому  ріс і виховувався Провідник ОУН.  ...А зупинка у лісі села Вістова, "Біля ведмедів" на обід та осінню фотосесію ще більше підсилила враження від цікаво проведеного дня.