"Веселі старти" 2021

Дата: 12.12.2021 21:03

"Веселі старти" 2021

Цього тижня підслухала розмову двох учнів,які спішили до спортзалу нашої гімназії.Якось так.Привіт Сашко!О,Марічко,привіт!Куди спішиш?На "Веселі старти"!Ти,здається,ніколи не цікавився спортом!Передумав! Хочу, як і всі, крокувати до гармонії тіла,духу і розуму.Я вирішив відірватися від віртуальних ігор і займатися спортом!

А далі.....перемоги,посмішки,активні розваги,неймовірно щасливі обличчя і задоволені усмішки,радість власних досягнень.Все це побачила на "Веселих стартах" серед учнів 2-5кл.,а також 6-9кл.Вікторівської гімназії ім.С.Пушика.Змагання були присвячені Дню Збройних сил України.Усі учасники показали свої здібності і проявили силу,спритність,швидкість,витривалість.Переможці нагороджені грамотами.Пам'ятаймо те,що лише рух може перетворити похмурий понеділок в дивовижний початок нового тижня,вівторок зробити днем відкриттів,середу--великою пригодою,четвер-тріумфом,п'ятницю-проривом!