Протокол звіту директора за 2018-2019 н .р.

Дата: 17.06.2020 20:39

П Р О Т О К О Л

звітування директора Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Галицької районної ради Івано – Франківської області

перед педагогічним колективом та громадськістю

від 01.06.2019  р.

ПРИСУТНІ: 52 чол.

представники педагогічного колективу школи – 15 чол;

батьківської громадськості   -  32 чол.;

сільської влади - 4 чол.

сільської амбулаторії - 1

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звітування керівника школи про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, вжиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування  та їх використання, вжиті заходи  щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями.

2. Виступи членів педагогічного колективу, батьківської громадськості про діяльність керівника школи  щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.

3. Оцінювання діяльності керівника школи шляхом голосування членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради навчального закладу за результатами звіту керівника.

Вибори голови та секретаря.

Пропозиція: головою зборів обрати голову ПК  Гефко Марію Миколаївну.

Результат голосування: одностайно

СЛУХАЛИ: голову зборів Гефко Марію Миколаївну , яка зазначила, що керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної  державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах , що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної  мотивації.

За пропозицією Гефко М.М.,  зборами було одноголосно прийняте рішення щодо проведення оцінки діяльності директора школи відкритим голосуванням.

1. СЛУХАЛИ звіт директора школи Зелінської М.Д. в якому вона проаналізувала свою діяльність в 2018-2019 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів школи.  Вона проінформувала про:

а) персональний внесок  у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу;

б) виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти;

в) створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо впровадження педагогічних технологій у навчальний процес;

г) організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;

ґ) організацію роботи вчителів початкових класів та їх підготовки  в умовах НУШ;

д) про вжиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;

е) залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;

є) вжиті заходи щодо забезпечення  школи педкадрами та доцільність їх розстановки;

ж) соціальний захист, збереження та зміцнення здоров я учнів та працівників педагогічного колективу;

з) дотримання  правопорядку неповнолітніми;

й) залучення педагогічної та батьківської громадськості  до управління діяльності навчального закладу.

Звіт додається

1. Про діяльність Зелінської М.Д.,  як керівника Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст.  зазначили  педагогічні працівники Ленюк Ф.Я.,Ленюк М.Д,                          представники батьківської громадськості  Ткачівська О.П., Сербин Г.В,             Гурик М.В., зав. амбулаторією Медвідь О.Я.

2.   СЛУХАЛИ:

Голову звітних зборів Гефко М.М., яка запропонувала взяти  участь у відкритому голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльністю керівника школи Зелінської М.Д. упродовж 2018-2019 навчального року.

Гефко М.М. підвела підсумок звітування та повідомила присутніх про результати голосування.

Результати відкритого голосування:

«задовільно» -  52 голоси

«незадовільно» - 0 голосів

УХВАЛИЛИ:

1. Визнати роботу директора  Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст.  Зелінської М.Д. задовільною.

2. Довести рішення загальних зборів до відома відділу освіти Галицької РДА.

Голова зборів:                                            Гефко М.М.

Секретар зборів:                                        Скорбач Н.П.