Випускний вечір 16.06.2018 р.

Дата: 30.04.2019 14:22

16 червня 2018 року, субота.... у стінах Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст. зібралося багато людей: учнів школи, вчителів, батьків та рідних цьогорічних випускників.

4 юнаків та 2 чарівних дівчат. Їх не впізнати у елегантних костюмах та вишуканих сукнях. Радість і гордість і одночасно сум від того, що діти вже виросли, що їм належить іти у світ широкий далеко від батьківських порогів. Директор школи і класний керівник вручають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Троє випускників  отримують свідоцтва з відзнакою.

Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, слова подяки випускників та напутні слова педагогів... і все це змішуються у мелодії та ритмі прощального шкільного вальсу.